Diskuze: alopecie - vypadávání vlasů

15.8.2014Eva

Dobrý den, mám za sebou nepříjemný zážitek s vypadáváním vlasů. Po měsíční léčebné mezoterapii vlasů už mi začínají vlasy dorůstat, ale stále mi není jasné jak se to může stát a hlavně bych se ráda dozvěděla jak tomu předejít. Paní doktorka říkala, že to je obvykle způsobené stresem. Teď jsem se o to začala zajímat víc a dočetla jsem se, že výskyt alopecie ovlivňuje také strava nebo třeba dědičnost a na věku prý také nezáleží. Mohl by mi prosím někdo z lékařů vysvětlit příčinu vypadávání vlasů a možosti prevence. Děkuji. Eva

19.8.2014J.K.

Nejsem doktor, ani vám nedokážu vysvětlit příčinu vypadávání vlasů, ale s alopecií zkušenost mám - zřejmě stres. Poprvé cca 10 let zpátky to doktorka řešila dusíkem a bez výsledku. Nyní jsem byl na klinice ve Vinohradské nemocnici v Praze a tam mi předepsali nějakou mast a prášky a za cca měsíc mi vlasy znovu začaly dorůstat. Bohužel to původní ložisko tam stále mám. Má rada tedy zní: nestresujte se (snadno se řekne, hůř provádí) a pokud už vám vlasy začnou vypadávat běžte ihned ke specialistovi dermatologovi.

31.8.2014Dana

Ve Vinohradské nem.mi taky pomohli...

5.12.2014Lidka

tento problém se mi osobně podařilo vyřešit díky konopnému šampónu s konopím, koupila jsem si ten od Cannadermu a na základě svých zkušeností jej určitě doporučuji všem, kteří potřebují řešit tento problém

10.12.2014Myška

Co se týče alopecie nebo tedy vypadávání vlasů, tak jsou prý skvělé šampony s cofeinem. Prodávají je jak na iternetu, tak jsou bez problému k dostání i v lékárně :)

11.12.2014Jolana

To je fakt, ten šampon mi doporučovala tchýně. Ale nevím jestli není alopecie prostě nemoc, která by se měla léčit za pomocí lékaře, třeba kožního. Vypadávání vlasů je taky celkem často ze stresu, tak třeba i psychologa by to chtělo, co myslíte?

15.12.2014Linda

Nejsem sice expert, ale já jsem přesvědčená, že vypadávání vlasů nebo alopecie chcete-li, jsou důsledkem používání šamponů. Chemické složení nám určitě nemusí dělat dobře a proto se doporučuje klasické šampony střídat, ale upřímně si myslím, že je lepší používat nějakou přírodní alternativu. Diskuze o vypadávání vlasů jsou celkem běžné, trápí to poměrně hodně lidí, jak mužů, tak žen, možná je tedy problém v tomhle, co my víme :))

22.1.2015Gerda

Já určitě souhlasím s Lindou. Klasická kosmetika je úplně hrozná. Obsahuje parabeny a další nežádoucí látky, alopecie je podle mě daná i geneticky, ale určitě si pomůžete když si na vypadávání vlasů prořídíte šampon v bio kvalitě, nějaký přírodní co vlasy nezatěžuje.

1.2.2017Hugo

Dobrý den, já můžu na padání vlasů a alopecii doporučit regenplazmu. Podstoupil jsem toto ošetření a nemůžu si výsledek vynachválit. Chvíli sice trvá než se výsledek dostaví, ale stojí to za to.

3.4.2017Simona

Já taky regenplazmu vyzkoušela - ne teda na alopecii, ale na padání vlasů. A souhlasím s Hugem, že to chvíli trvalo, ale vlasy mi úplně přestaly padat a jsou pevnější a zdravější.

24.10.2017Jana

Ahoj začaly mi docela dost padat vlasy,doporučíte mi tu někdo nějaký dobrý šampon,vitamíny nebo něco jiného proti padání vlasů.

25.10.2017Karolina

Mě na padání vlasů pomohla tří měsíční kůra tabletek forcapil.cz

25.10.2017Karolina

Mě na padání vlasů pomohla tří měsíční kůra tabletek forcapil.cz

25.10.2017Karolina

Mě na padání vlasů pomohla tří měsíční kůra tabletek forcapil.cz

25.12.2017Dana

Já mám také velmi dobré zkušenosti s forcapilem,dlouho jsem s tím bojovala a zkoušela vše možné,ale bezvýsledně. Pomohl mi akorát forcapil,vlasy mi přestaly padat a mám je pevné a lesklé.

25.12.2017Klara

Já jsem zkoušela vitamíny na vlasy amo cmi nepomáhaly. Lékárnice mi doporučila tablety kolagen forte od rosenpharma.cz a docela se mi zpevnily vlasy i nehty.

24.3.2019Tereza

Dobrý den, já jsem si nechala prodloužit na https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz. Mě padají po vážné nemoci. Je to výborná stránka a jejich clipy jsou z pravých vlasů.

24.4.2019Andule

Holky, chtěla bych někam zajít a nechat si prodloužit vlasy. Kde jste by vy?

23.5.2019Hanka

Zdravím, kam chodíte si nechat prodloužit vlasy? Mám strašně nekvalitní vlasy a chtěla bych dlouhé. Děkuji za radu.

26.5.2019Vanessa

Ahoj, chodím si prodlužovat vlasy sem https://www.clipinhair.cz/content/16-prodluzujeme-vlasy

26.5.2019Jana

Je potřeba zjistit příčinu padání vlasů. Trichologie je dobrá diagnostika.

2.6.2019Adelade

Holky, když už se rozhodnu pro ty clip in, tak jak dobře zvolím odstín? Já mám jako docela strach, že to netrefím. Podle čeho jste se řídily vy?

12.6.2019Zuzka

Adelade mám od clipinhair.cz,také sem nevěděla jak s odstínem tak sem poslala na mail fotku a poradili mi vhodný odstín a pecka sem spokojená moc.Odstín který mi slečna poradila mi krásně sedl

15.6.2019Iva

Zuzko a na jaký email jste tu fotku posílala? Asi bych si také nechala poradit.Budu objednávat poprvé

19.6.2019Zuzka

Ivi posílala jsem na info@clipinhair.cz

23.6.2019Veronika

Ženy o kolik cm si berete víc než jsou vaše vlastní vlasy?

26.6.2019Zuzka

Já mám o 20cm delší a sem spokojená moc!!:)Reagovat

    
    
    
     Captcha