Diskuze: Dermarollerová mezoterapie

15.8.2013Fialka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na dermarollerovou mezoterapii. Jaký je rozdíl mezi invazivní mezoterapií a dermarollerovou mezoterapií. A co to ten dermaroller vlastně je? Je to jiná metoda mezoterapie? Nebo co si pod tím mám představit? Předem díky, Fialka :))

20.8.2013Agáta

Ahoj, no zjiěťovala jsem si o tom něco na internetu. Dermaroller je takový váleček s rukojetí, kterým se jezdí po pokožce, má bodlinky (jehličky) které vytvářejí v pokožce kanálky. Těmi kanálky se potom do pokožky dostávají účinné látky :) dermaroller na mezoterapii se dá koupit i domu, ale upřímně nevím k čemu, když si tam sama nevpravíš i to správné sérum :D

20.8.2013Alenka

Čauky, no já bych jenom doplnila, že dermaroller se využívá k ošetření obličeje a hřbetů rukou :). No a invazivní mezoterapie jsou vlastně mikroinjekce které se aplikují do podkoží, maximálně 4mm hluboko. Vstřikují se různé účinné látky :)). Takže nejde o ten váleček :). Působí to na mě jako účinější metoda, Ale osobní zkušenost s tím nemám, ani s dermarollerem a ani s invazivní mezoterapií, která se dá využít i na strie a jizvičky :))

21.8.2013Agáta

Já jsem myslela že je vlastně jedno čím se mezoterapie provádí, jestli dermarollerem, nebo zapomocí injekcí. Myslela jsem že jde o tu samou terapii, ale u dermarolleru je rychlejší a navíc jsem myslela že se dá dermariller použít i na strie a jizvičky?! To mě trošku mate :D

18.9.2013Hedvika

Dobrý den, je mi 60 let a chtěla bych se zeptat, zda má použití dermarolleru i v tomto věku nějaký efekt. Jestli-že ano, tak jak velké jehličky mám používat na obličej a jak často? Děkuji za odpověď. Hedvika

31.10.2013Marika

Dobrý den, jsem pouze lajk, ale myslím, že dermaroller má určitě efekt i v šedesáti. Existují tři velikosti jehliček, tak bych zvolila asi tu největší, což je 0,5 mm a používá se určitě denně :). Ale asi byste se měla zeptat přímo u prodejce, nebo nějakého odborníka, tohle je pouze můj názor :)

21.5.2014Jůlie

Myslíte že má dermarollerová mezoterapie smysl v domácnosti? Myslela jsem, že to má význam proto, že se pod kůži vpichují účinné látky, nebo že se pomocí dermarolleru udělají dirky a pak se aplikuje účinná směs, jinak se mi to nezdá příliš užitečné :)

27.5.2014Ivana

Ahojky děvčata jestli jsem správně pochopila:dermaroller a skinroller je to samé?A ještě prosím o radu-jakou velikost jehliček použít na každodenní užívání..chodím každý měsíc na Dermabrázi,která stojí 1000kč a to je fakt síla,ale co bychom neudělaly pro sebe.Má plet je po akné(zjízvená,...)Můžete mi prosím doporučit,kde si to objednat?Uvažuji,že bych přikoupila jako dárek mé kamarádce na celulitidu,která jí velmi trápí-ale nevím,jestli velikost 0,75???Děkuji moc a přejí všem hezké dny:-)

29.5.2014Lucka

Ahojky, jj dermarollerová mezoterapie, lépe řečeno dermaroller a skinroller je to samé :). Já jsme si ho koupila na skinroller.cz, tam snad ani velikosti jehliček nerozdělovali, ale myslim, že si to určitě můžeš vygooglit :D. Jinak já bych byla pro zlatou střední cestu, ty největší jehličky možná tak na tu celulitidu, ale zkus se poradit s obchodem. Jinak je ještě dobré přikoupit si v lékárně kyselinu hyaluronovou :)

2.6.2014Evča

Souhlasím, bez kyseliny hyaluronové nemá dermarollerová mezoterapie smysl, člověk si pak jen zbytečně ubližuje :D. Já to tak praktikuju také, četla jsem to na některé jiné diskuzi :)

18.6.2014Zina

Dobrý den, mě teď dermaroller doporučila švagrová a používám ho bez ničeho, bez žádné kyseliny nebo tak a myslím, že mi to také prospívá. Odborníci tvrdí, že dermarollerová mezoterapie podporuje tvorbu kolagenu v pokožce, takže by pak měla být pružnější a nevím jestli jde o placebo efekt nebo jestli jsou výsledky opravdu tak zřejmé, ale myslím, že to opravdu funguje a navíc se cítím lépe.

13.2.2015Nelfinka

Jestli můžu doporučit... buďte s dermarollery opatrné. Je to procedura, která má svůj postup. Každý vpich znamená pro pleť proces hojení a ten nějakou dobu trvá, proto bych ho vůbec nepoužívala každý den, pleť je zbytečně moc traumatizovaná. Taky neni dobře ho používat dlouhodobě, 5 - 10 aplikací a pak nějakou dobu pauzu. Vůbec nechápu proč se taková věc prodává pro domácí použití.

18.2.2015Anežka

Ani v případě pokožky hlavy to není vhodné? Teda myslela jsem, že dermarollerová mezoterapie je vhodná zejména kvůli vypadávání vlasů a tam se přímo doporučuje jej používat denně.Reagovat

    
    
    
     Captcha