Diskuze: Kosmetika

14.10.2014Jana

Ahoj všichni, kam chodíte na kosmetiku? Nebo teda, chodíte na ni vůbec? Já jsem se teď někde dočetla, že kosmetika by měla být nedílnou součástí vašeho života, zvlášť po třicítce, co si o tom myslíte???

15.10.2014Lenka

No já nevím, mě kosmetika přijde jako hrozná blbost. Je to k ničemu. Možná je to příjemný, ale jinak si to samé můžete udělat doma a za třetinovou cenu, plus vždy když jsem na ní byla vždycky to dopadlo děsně. Kosmetika je možná tak pro někoho kdo netrpí akné a nemá příliš citlivou pokožku.

16.10.2014Simona

To je fakt, kosmetika mi nikdy nepomohla. Byla jsem na ní všeho všudy třikrát a bylo to otřesný! Samozřejmě, že ikdyž jim řekneš ať tě moc nezříděj, tak ti vymáčknou všechno co na obličeji najdou (dost bolestivě) a pak ti na to plácnou nějakou masku, která tě třeba i svědí a večer jdeš do klubu s červenym xichtem,takže kosmetika neeeee!

22.10.2014Karin

Tak přestože jsou tu zatím negativní rakce, já na kosmetiku chodím celkem pravidelně a nemohu si ji vynachválit. Je to pro mě hrozný relax, nejraději bych na ní byla každý den. Kosmetika mě nikdy nebolela a vždy byla velice příjemná, možná je to tedy proto, že nemám potíže s akné, ale opravdu ji mohu jen doporučit. Nevidím jiný důvod proč by se měli dámy kosmetiky vyvarovat. Moje kosmetička mi ještě ke všemu dělá moc příjemnou masáž obličeje :3 :D

3.11.2014Lola

Dobrý den, diskuzní témá se nazývá kosmetika, mě nenapadlo, že jde o kosmetiku jako proceduru, ale zajímalo by mě, jaké používáte hydratační krémy, smím-li se ptát. Jestli používáte komerční značky nebo nějaké dražší :) díky

5.11.2014čača

Ahoj Lolo, já používám klasické značky, kosmetika je všude stejná, aspoň podle mě teda, není moc rozdíl mezi kosmetikou z drogerky a z lékárny. Říkám to na základě mých zkušeností, ale na druhou stranu když má někdo opravdu citlivou pokožku, tak to možná rozdíl je.

12.11.2014jitka

Ahoj, když mluvíte o té kosmetice, tak já si zaprvé určitě nemyslím, že je jedno, jestli používáte kosmetiku z drogerie nebo z lékárny, ale hlavně je pro mě jedinou volbou bio a přírodní kosmetika, takže já nepoužívám nic co by obsahovalo chemické látky apod. Většinou se jedná o různé oleje atd. V Čechách máme dokonce několik společností, které se zabývají jenom výrobou přírodní kosmetiky a přijde mi, že taková kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti, zvlášť tedy pro citlivou pleť, ale hodí se i pro lidi co trpí akné nebo mají vrásky. Většina z těch olejů jsem taky multifunkční, takže je můžete používat třeba i na vlasy nebo na tělo, podle mě je to supr. Jo a ještě bych zapomněla na cenu, ta je v porovnání i s těmi levnějšími výrobky s drogerie nízká, většinou dlouho vydrží :-)

17.12.2014MÍŠA

TO CO ŘÍKÁ JITKA JE PŘESNÉ. V ČECHÁCH JSOU KONKRÉTNÍ MÍSTNÍ BIO VÝROBCI A KOSMETIKA JE SOUČÁSTÍ JEJICH SORTIMENTU. ZAPRVÉ JE SUPR ŽE JDE O MÍSTNÍ PRODUKT A CO SE TÝČE TOHO JESTLI JE TAHLE KOSMETIKA VHODNÁ PRO VŠECHNY, TAK URČITĚ! DĚLAJÍ SE DOKONCE RŮZNÉ ŘADY, MŮŽETE NAJÍT BIO KOSMETIKU NA ZRALOU PLEŤ, NA CITLIVOU NEBO TŘEBA I AKNÓZNÍ PLEŤ, TAKŽE SI MŮŽE VYBRAT FAKT KAŽDEJ :)

8.1.2015Káča

Bio kosmetika je opravdu super. Taky jsem z toho nadšená. Teď jsem se zamilovala hlavně do dmka. Mají tu svojí přírodní značku a ty produkty jsou úplně ultra levné i v porovnání s klasickou kosmetikou. Jinak jsem si teď nedávno pořídila šampon od dmka a také kondicionér a je to bezva, opravdu. V jejich sortimentu je i dekorativní kosmetika, včera jsem si koupila řasenku, tak pak dám vědět jaká je :-)

14.1.2015Imuna

Souhlasim, bio kosmetika i přírodní kosmetika je super. Používám ji i na vlasy, ale co se týče té mezoterapie, tak ta je také přírodní že? pro pokožku může být určitě dobrá ne?

24.4.2019Petra

Zdravím, já používám bio kosmetiku https://pravaja.cz/produkty/kosmetika/. Je opravdu výborná vyrobena jen z přírodních surovin, žádná chemie.

16.5.2019M.Stará

Dobrý den, zajímá mě co používáte za kosmetiku? Mám hodně citlivou pleť a nemůžu jen tak něco použít. Budu ráda když mě poradíte děkuji.Reagovat

    
    
    
     Captcha