KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

mezoterKyslíková mezoterapie je bezbolestnou sestrou klasické mezoterapie. Jde o metodu jejíž účinnost je vidět téměř okamžitě. Není invazivní a je velice šetrná k lidské pokožce. Kyslíková terapie spočívá v aplikaci chybějícího kyslíku, který umožní pokožce navrtátit se k předešlé hebkosti a k mladistvému vzhledu tváře.

Na kyslíkové mezoterapii můžeme vidět celou řadu pozitiv. Nejen že jde o bezbolestnou metodu, ale také velmi šetrnou. Po aplikaci nehrozí infekce, protože nedochází k penetraci kůže, nejsou viditelné modřinky ani podlitiny, ba naopak. Pokožka je hned po první aplikaci hezčí a zmizí dokonce i malé vrásky, póry se zatáhnou a můžete jít hned zpátky do práce.

Průběh je takový, že se na tvář aplikují speciální séra nebo masky a vtip je ve speciálním přístroji, který pod tlakem "vstřikuje" do pokožky čitý kyslík, který se dostává až do nejhlubších vrstev pokožky. Tato metoda se báječně hodí i pro citlivá místa, například kolem očí. Díky této metodě můžete eliminovat i pigmentové skvrny a používá se i na terapii jizviček.

Jde o jednu z nejšetrnějších kosmetických metod dnešní doby, možná právě proto, je teď tak oblíbená, takže neváhejte a okysličujte.