MEZOBOTOX

77e3798bb9782084333898c5f75d9aMezobotox je jedna z nejnovějších sester klasické mezoterapie. Jak již z názvu vyplývá, jde o kombinaci mezoterapie a botulotoxinu neboli botoxu. Jde tedy o zajímavou kombinaci dvou populárních kosmetických technik. V zásadě nejde o tak invazivní metodu jako je samotná aplikace botulotoxinu. Botox se aplikuje pouze do povrchových vrstev kůže, ne do svalu. Tato metoda krásně oživí svrchní vrstvu pokožky, je tedy velice vhodná pro stresem vytíženou pokožku. Vyhladí jemné vrásky a pokožku rozjasní. Další velkou výhodou mezobotoxu je snížení mazivosti pokožky na ošetřeném místě. Další věc, kterou určitě oceníte je fakt, že mezobotoxové mikro-injekce napomáhají znovu vytvářet elastin a kolagen v pokožce.  

Mezobotox je velice moderní technika u které nemusíte mít strach, že dojde ke strnulosti vašeho úsměvu. Nedochází totiž k nežádoucímu efektu ztuhnutí části obličeje, na které se metoda aplikuje, tak jak je to právě u samotného botulotoxinu. A jestliže se rozhodnete, že mezobotox potřebujete aplikovat spíše na dekolt či krk, je to samozřejmě možné, stejně tak dobře se dá využít i na hřbetech rukou.

Jestliže máte strach z injekcí a z bolesti v důsledku vpichu, nemusíte se ničeho obávat. V případě, že máte citlivější pokožku nebo nižší práh bolesti, v každém dobrém salonu vám místo nejprve ošetří znecitlivujícím krémem. Ale vpichy samozřejmě příliš nebolí a procedura se dá v klidu vydržet. Jedinou nevýhodou injekční aplikace je riziko menších modřinek nebo podlitin v místě vpichu, není to běžné, ale občas se to přihodí, proto si na druhý den raději nic neplánujte.

Takže jestliže uvažujete o některé z méně invazivních kosmetických procedur a nevíte co si přát k Vánocům nebo narozeninám, máme pro vás tip - mezobotox