VAMPIRE FACIAL ANEB PLAZMALIFTING

vampire-facialPlazmalifting v zahraničí spíše známý pod strašidelným „vampire facial“ v překladu upíří obličejová péče, je jedna z nejoblíbenějších kosmetických metod, která nevyžaduje invazivní zákrok. Vlastně jde o kosmetickou metodu, při které se využívá vaše vlastní krevní plazma.

Největší výhodou je jednoznačně boj proti známkám stárnutí. Perfektní je, že krevní plazma obsahuje kmenové buňky, krevní destičky nebo také bílé krvinky, které nejen že jsou našemu tělu vlastní, ale navíc díky nim probíhá proces regenerace a omlazení pokožky je tak úplně přirozené. Jak jste možná již zaznamenali, této proceduře podlehla leckterá hollywoodská hvězda, nejznámějším příkladem je Kim Kardaschian nebo topmodelka Gisele Bündchen. Jde o značně krvavou záležitost, avšak nemějte obavy, hrůzostrašně tato metoda pouze vypadá.

Proti vráskám přírodní cestou

Metoda omlazení vlastní plazmou je jedna z nejpřírodnějších kosmetických metod vůbec. Krevní plazmě se přezdívá také elixír mládí a ne nadarmo, zejména proto, že výsledky plazmaliftingu jsou patrné již po několika dnech po aplikaci. Můžete si všimnout hezčího a jaksi čerstvého vzhledu pokožky. Aplikace plazmaliftingu probíhá prostřednictvím vpichů tenoučkých jehliček několik milimetrů pod kůži. Aplikace je však bezbolestná, zhruba čtyřicet minut před zákrokem se obličej natře znecitlivujícím krémem, proto pacientky nemusí mít strach.

Nepopiratelnou výhodou je také minimální riziko alergické reakce, jediná komplikace může nastat v případě alergie na některou ze znecitlivujících látek nebo na heparin. Pokuste se obstarat si několik volných hodin, na obličeji jsou po aplikaci patrné vpichy a kůže je zarudlá, proto se nedoporučuje nastoupit přímo do pracovního provozu. Rozhodně se také vyhněte špinavému či nehygienickému prostředí. Do druhého dne již zpravidla nejsou patrné známky po jakémkoliv zásahu, takže volno v práci si brát určitě nemusíte.

Plazma jako elixír mládí

Plazmalifting je metoda vhodná pro široké spektrum pacientů. Jde o skvělou regeneraci při zřetelných známkách únavy či pro zralou stárnoucí pleť. Využít lze také jako skvělá prevence proti známkám stárnutí nebo také jako terapie pro aknózní pleť. Plazmalifting může být užitečný také jako terapie po popáleninách nebo na jizvy. Jde o metodu, která se využívá zejména v oblasti obličeje, krku či dekoltu v pokročilém věku také na hřbetech rukou či na jakémkoli jiném místě s problematickou ochablou kůží. Aby měla nějaký účinek, doporučuje se opakovat alespoň třikrát v intervalu několika týdnů.

Ve zkratce, je tedy plazmalifting blahodárný elixír mládí, prováděný látkou kolující v našich žilách. Vědí to již velké hvězdy, takže neváhejte a místo invazivních metod zvolte metodu k tělu šetrnou.