ZVĚTŠENÍ RTŮ - ANO ČI NE?

Zvětšení rtůV poslední době je trend velkých rtů populárnější více než kdy dřív. Téměř každá herečka, modelka či zpěvačka považovaná za ideál krásy se honosí velkými, růžovými rty. Zvětšení rtů je jedna z nejčastějších kosmetických procedur, kterou ženy vyhledávají v ordinacích kosmetických klinik a plastických chirurgií. Dokonce i hollywoodské hvězdy tento zákrok často podstupují. Ale jaká jsou vlastně pro a proti?

496-cely-clanek

 


VRÁSKY A SLUNEČNÍ ZÁŘENÍ

Vrásky a slunce

K aždým dnem se otepluje a léto je už opravdu za dveřmi. Všichni se jistě na teplo a slunce těší, jenže zákeřné sluneční paprsky s sebou nesou nejen zlatavé opálení, ale také předčasné stárnutí kůže. Jestliže o sebe pečujete a vrásky si necháváte raději do pozdějšího věku, dejte si rozhodně pozor na škodlivé vlivy slunečního záření.

496-cely-clanek

 SPRÁVNÁ PÉČE O PLEŤ PŘED 30

clean-face-konstantin-yuganov-

Internetové magazíny a časopisy jsou plné receptů a velkých návodů jak se starat o zralou pleť, věnují se dámám v pokročilém věku a hluboké vrásky zde hrají prim. Jenže dívky a ženy před třicátým rokem života by se měly starat o pleť stejně tak, jako ženy starší. Prevence je přeci základ, od kterého se odvíjí celkový budoucí stav vaší pleti.

496-cely-clanek

 


 

VAMPIRE FACIAL ANEB PLAZMA LIFTING

vampire-facialPlazma lifting v zahraničí spíše známá pod strašidelným „vampire facial“ v překladu upíří obličejová péče, je jedna z nejoblíbenějších kosmetických metod, která nevyžaduje invazivní zákrok. Vlastně jde o kosmetickou metodu, při které se využívá vaše vlastní krevní plazma.

496-cely-clanek

 


 

MEZOTERAPIE KYSELINOU HYALURONOVOU

6_mezoterapie_institut_plzenEstetická mezoterapie je kosmetická metoda, jejíž tajemství tkví v aplikaci účinných látek do kůže pomocí mikro injekcí. Mezoterapií lze dosáhnout velice dobrých výsledků v oblasti omlazení pokožky jak v obličeji, tak také v oblasti dekoltu nebo na hřbetu ruky. Mezoterapie podporuje tvorbu kolagenu a regeneraci buněk.

496-cely-clanek

 


 

MEZOBOTOX

Mezobotox je jedna z nejnovějších sester klasické mezoterapie. Jak již z názvu vyplývá, jde o kombinaci mezoterapie a botulotoxinu neboli botoxu. Jde tedy o zajímavou kombinaci dvou populárních kosmetických technik. V zásadě nejde o tak invazivní metodu jako je samotná aplikace botulotoxinu.

496-cely-clanek

 


 

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

mezoterKyslíková mezoterapie je bezbolestnou sestrou klasické mezoterapie. Jde o metodu jejíž účinnost je vidět téměř okamžitě. Není invazivní a je velice šetrná k lidské pokožce. Kyslíková terapie spočívá v aplikaci chybějícího kyslíku, který umožní pokožce navrtátit se k předešlé hebkosti a k mladistvému vzhledu tváře.

496-cely-clanek

 


 

DOMÁCÍ MEZOTERAPIE

5_botox_instititut_plzenMetoda mezoterapie, je čím dál tím víc oblíbenou terapií v oblasti zkrášlování. Většina dam a slečen už o mezoterapii určitě slyšela nebo si hledala informace, kam na mezoterapii zajít a z jakého důvodu. Mezoterapie je technikou velice šetrnou, v žádném případě se nejedná o estetickou chirurgii.

496-cely-clanek

 


 

NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE

neinvazivní mezoterapieNeinvazivní mezoterapie je zcela nová revoluční metoda vyvinutá odborníky na dermatologii a obezitologii, která napomáhá hlavně ženám v boji proti celulitidě. Díky nesprávnému životnímu stylu s tímto problémem v dnešní době bojuje více jak 80% dospělých žen.

496-cely-clanek

 


 

INVAZIVNÍ MEZOTERAPIE

invazivní mezoterapieZákladem celé invazivní mezoterapie je ovlivnit stav kůže a zčásti i podkoží za pomocí biochemicky aktivních látek s cílem dosažení změn v podkoží a díky tomu i celé kůže. Invazivní mezoterapie je metoda při které se vpravuje do podkoží (maximálně do hloubky 4 mm) pomoci mikroinjekcí koktejl vitamínových, homeopatických a jiných přípravků.

496-cely-clanek

 


 

MEZOTERAPIE VLASŮ

mezoterapie vlasůPéče o vlasy  často nazývaná také jako mezoterapie vlasů využívá ke své terapii přípravky obsahující komplex minerálů, peptidů a stopových prvků, které se zavádí injekčně do střední vrstvy kůže hlavy, kde se nachází vlasové folikuly.

496-cely-clanek

 


 

MEZOTERAPIE KMENOVÝMI BUŇKAMI 

Mezoterapie kmenovými buňkami je nejnovější neinvazivní omlazující kůra využívající výtažek z kmenových buňek obsahující růstové faktory. Tato omlazující metoda odsunula do pozadí i do té doby velice populární botox.

496-cely-clanek